پرشین بام | دانلود رایگان با لینک مستقیم

» گاهی بخندیم:
تبليغات شما در پرشین بام
PaidVerts
خدمات جدید پرشین بام

index

استیو جابز یکی از نام‌های بزرگ در دنیای فناوری است که در طول دوران فعالیت خود کمپانی‌های اپل، نِکست و پیکسار را بنیان نهاده است. اما چه چیز جابز را بسوی موفقیت رهنمون کرد؟

به گزارش پرشین بام به نقل از نامه نیوز، استیو جابز یکی از تاثیرگذارترین شخصیت‌های دنیای فناوری است که طرفدارن دو آتشه و مخالفان خاص خود را دارد. وی کمپانی‌های خود را با در پیش‌گرفتن راهکارهایی خود ساخته، به موفق‌ترین کمپانی‌های جهان تبدیل کرد. با توجه به ویژگی‌های اخلاقی و تعاریف اطرافیان، وی هیچ‌یک از قوانین استاندارد تعریف شده برای مدیریت را در پروسه‌ی رهبری کمپانی‌های تحت مدیریت خود به کار نگرفته است.

8020rule-iranmct-management

در مورد قانون کاربردی 20-80 چه می دانید؟

 

قانون 80/20 يكي از سودمندترين قوانين در زمينه مديريت زمان و زندگي است. نام ديگر اين قانون ‹‹ اصل پارتو ›› است كه به افتخار بنيان‌گذار آن ‹‹ ويلفردو پارتو ›› اقتصاددان ايتاليايي نام گذاري شده است.

وي براي نخستين بار در سال 1895 اين موضوع را در نوشته‌هاي خود مطرح كرد. پارتو متوجه شد كه در جامعه‌اي كه در آن زندگي مي‌كند مردم را مي‌توان به طور طبيعي به دو دسته تقسيم كرد: گروه اول كه وي به آنها ‹‹ اقليت بسيار مهم ›› مي‌گويد جزء 20 % افرادي هستند كه از نظر اقتصادي و اثر بخشي در صدر قرار دارند و گروه دوم كه وي به آنها ‹‹ اكثريت كم اهميت ›› مي‌گويد 80% را تشكيل مي‌دهند كه در سطح پايين جامعه قرار دارند.

index

زندگینامه برایان تریسی

برايان تريسي در سال 1994ميلادي متولد شد و دوران نوجواني را در شهرپوموناي كاليفرنيا گذراند در خانه اي كه هرگز پول كافي وجود نداشت
او مي گويد:در ان زمان ارزوي من اين بود كه قبل از سن 30سالگي ميليونر شوم مطمنا خيلي ها  همين ارزو را دارند با اين حال كه به سن 30 سالگي رسيدم
وضعيت من با سن 20 سالگي تفاوت نداشت ولي ناگهان كاري كردم كه زندگي ام را دگرگون كرد من اين سوال را از خودم پرسيدم  كه چرا بعضي ها
از ديگران موفق تر هستند؟مخصوصا مي خواستم بدانم كه چگونه است كه بعضي ها با دست خالي شروع ميكنند و نهايتا  ميليونر مي شوند؟ اين سوال من را به جستجو ي پاسخ هاي وا داشت من ميليونر هاي خود ساخته را محور اصلي زندگي  قرار دادم  زيرا اين افراد  صفات و رفتاري را بروز ميدهند  كه قابل مشاهد ه و سنجش  است ان ها با انجام مكرركارهاي مشخص  به نحوي خاص  از مرز جادويي  1 ميليون دلار  مي گذرند.
من ياد گرفتم كه  براي به دست اوردن موفقيت هاي بزرگ  بايد به شخص خاصي تبديل شد
مهم ترين عامل موفقيت پول نيست بلكه تبديل شدن به كسي است  كه مي تواند چنين ثروتي را بدست اورد  و از ان به خوبي بهره ببرند
و ان ثروت را افزايش دهند.

گفت و گو با برايان تريسي:

ميتوانيد کمي از خودتان و گذشته تان برايمان بگوييد؟

index

به روش برایان تریسی ثروتمند شوید

من زندگیم را با سود و منفعت های بسیار ناچیزی آغاز کردم. کارهای فعلگی می کردم و همیشه درباره ی درامدم نگرانی داشتم. روزی را که وارد حرفه ی فروشندگی شدم را می ستایم .

آنچه حرفه ی فروشندگی به من ارزانی داشت و به شما نیز ارزانی می دارد، تمام لذت ها، مزایا و امکاناتی بود که زندگی برای ارائه در چنته ی خود دارد .

هر چه درزمینه ی فروشندگی ماهرتر شوید ، ارزش و احترام شما نزد شرکت، جامعه و حتی نزد دنیای پیرامون تان افزایش می یابد.

به نام آفرینشگر صحنه های با شکوه خلقت
به آنکه جان را فکرت آموخت
چراغ دانش اندر دل برافروخت

logo-pb-iran