پرشین بام | دانلود رایگان با لینک مستقیم

» گاهی بخندیم:
تبليغات شما در پرشین بام
PaidVerts
خدمات جدید پرشین بام

Gangnam-Style-Breaks-YouTube-View-Counter-1www.persianbam.ir

 

موزیک ویدیوی خواننده ی کره ای، PSY، به نام Gangnam Style همانند طوفانی سهمگین تمام دنیا را فرا گرفت و به سرعت در اینترنت پخش شد. دلیل اصلی محبوبیت بیش از حد آن نیز حرکات رقص خنده دار و جالب و نیز موسیقی خاص آن بود. این ویدیو پس از مدتی به پربازدیدترین ویدیوی جهان در سایت یوتیوب تبدیل شد و همان طور که می دانید یوتیوب بزرگترین سرویس پخش ویدیوی آنلاین است. با وجود این که زمان نسبتاً زیادی از انتشار این ویدیو کلیپ می گذرد و از تب و تاب آن به شدت کاسته شده، اما تعداد بازدید این ویدیو همچنان در حال افزایش است، البته با سرعتی بسیار کمتر. در حقیقت تعداد بازدید این ویدیو به حدی رسیده است که شمارشگر یوتیوب دیگر قادر به نمایش دادن آن نیست چرا که هیچکس تصور نمی کرد که یک ویدیو بتواند به چنین بازدیدی دست پیدا کند!

مدیر ارشد مالی Twitter، دوشنبه 24 دسامبر توئیتی ارسال کرد که در آن از قراری تجاری برای تصاحب یک شرکت خاص صحبت به میان آمده بود.

Twitter[www.PersianBam.ir]

Anthony Noto که به وضوح قصد داشت در پیام خصوصی، همکارش را از قراری کاری مطلع کند، به اشتباه آن را برای فالوئرهایش ارسال کرد! وی در این توئیت از احتمال تصاحب شرکتی خاص صحبت کرده است. هر چند که وی این توئیت را به سرعت پاک کرد، اما دیگر کار از کار گذشته بود و خیلی‌ها به سرعت اسکرین شات هایشان را گرفته بودند.

به نام آفرینشگر صحنه های با شکوه خلقت
به آنکه جان را فکرت آموخت
چراغ دانش اندر دل برافروخت

logo-pb-iran