پرشین بام | دانلود رایگان با لینک مستقیم

» گاهی بخندیم:
تبليغات شما در پرشین بام
PaidVerts
خدمات جدید پرشین بام

Fruit.Ninja

 

بازی Fruit Ninja محبوبترین بازی iOS می باشد که توسط استودیو Halfbrick ساخته شده است . گیم پلی بازی بسیار هیجان انگیز می باشد و آپشن های جدیدی نسبت به نسخه قبلی اضافه شده است . هنگام اجرا بازی بخش های جدید ایجاد شده قابل مشاهده هستند که می توان به Blades و Dojos و تاثیرات آن در گیم پلی بازی اشاره کرد . دو کارکتر Katsuro و Mari شما را در طول بازی راهنمایی خواهند کرد تا از بازیکن مبتدی به یک فرد خبره در بازی Fruit Ninja تبدیل شوید . به گفته ی سازندگان بازی این ورژن از بازی برش میوه ها با تغییرات زیادی در بخش گیم پلی مواجه بوده و بسیاری از المان های آن دوباره ساخته شده است. سازگار با سیستم عامل iOS 6 به بالا می باشد.

cut_rope_2_

بالاخره نسخه دوم بازی Cut the Rope 2 با شخصیت ها و ماموریت های جدید منتشر شد. شما در این نسخه شاهد ۱۴۴ مرحله جدید در مکان های مختلف خواهید بود. اضافه شدن ۶ شخصیت جدید در بازی شما را در اجرای هر چه بهتر مراحل کمک خواهند کرد. شما در این بازی گرافیک بالا ، صدای پویا و گیم پلی جدیدی را تجربه خواهید کرد. پس وقت رو تلف نکنید و خودتان را برای چالش های جدید و موانع پیش بینی نشده در این بازی آماده کنید و این موجود دوست داشتنی را برای رسیدن به خانه همراهی کنید.

بعد از انتشار بازی Cut the rope 2 که بازی هیجانی و ماجراجویی و پرطرفداری است حالا آپدیت جدید این بازی به اسم Om nom’s Advanture نیز منتشر شد که حاوی ۲۰۰ مرحله ی جدید و زیبا و جذاب است.

به نام آفرینشگر صحنه های با شکوه خلقت
به آنکه جان را فکرت آموخت
چراغ دانش اندر دل برافروخت

logo-pb-iran