پرشین بام | دانلود رایگان با لینک مستقیم

» گاهی بخندیم:
تبليغات شما در پرشین بام
PaidVerts
خدمات جدید پرشین بام

Collection-of-Logo-Vectors-Set-8(www.PersianBam.ir)

 

مجموعه ای فوق العاده و زیبا از وکتور لوگو سری هفتم از شاتراستوک در این پست سایت پرشین بام برای طراحان و کاربران گرامی به دانلود گذاشته شده است شامل ( ۵ ) مجموعه وکتور لوگو هایی با موضوعات مختلف می باشد که می توانید در همه جا استفاده نمایید برای دانلود با لینک مستقیم و بافرمت EPS به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

96 Seo Icon Web ( www.PersianBam.ir )

 

96 آیکون سئو برای وب

مجموعه ای جدید و بسیار زیبا از وکتور آیکون سئو برای استفاده در وب در این مطلب پرشین بام برای طراحان و کاربران گرامی به دانلود گذاشته شده است این مجموعه شامل ( ۹۶ ) آیکون زیبا و فلت می باشد برای دانلود با لینک مستقیم و بافرمت AI برای دانلود این مجموعه به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود قالب لایه باز و زیبای chat : قالبی زیبا برای شما قرار داده ایم که می توانید برای چت روم خود ان را کد نویسی کنید . این قالب به صورت PSD می باشد. از پوسته فوق العاده لذت ببرید.

 

psd-chat

94action

 

دراین پست اکشن فتوشاپ افکت های رنگی عکس برای زیباسازی تصاویر پرتره، منظره، طبیعت بی جان و غیره را هم اکنون برای شما طراحان و عکاسان آماده دانلود کرده ایم. این اکشن ها با استفاده از ابزارهای قدرتمند و متدهای حرفه ای می توانند افکت های رنگی بی نظیری را روی تصاویر شما خلق کنند. این مجموعه دارای ۸۳ اکشن فوق حرفه ای میباشد!

به نام آفرینشگر صحنه های با شکوه خلقت
به آنکه جان را فکرت آموخت
چراغ دانش اندر دل برافروخت

logo-pb-iran